התקנת דוד שמש

התקנת דוד שמש
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

חושבים שאתם יכולים לעשות הכול לבד? חשבו שנית: יש דברים שלא עושים לבד. אחד מהם הוא התקנת דוד שמש. אנחנו כאן כדי לסייע לכם למצוא מתקין מקצועי. גלשו אצלנו אל טובי המתקינים!

על מנת להימנע מהתקנה שגויה, אשר המחיר שהיא עלולה לגבות מכם יהיה רב, חשוב להקפיד שמתקין הדוד יהיה איש מקצוע שמוסמך להתקינו. הזמינו לביתכם רק מתקין דודים המורשה ומוסמך להתקינם. התקנת דוד שמש היא מלאכה המחייבת ידע ומיומנות מקצועית.

רוצים להיות מרוצים עד הגג? דאגו שמי שיעלה עליו יהיה מתקין דודים מקצועי. צרו עמנו קשר באמצעות הטופס המקוון שבאתר ונחזור אליכם עם הצעות מחיר של טובי המתקינים!

הסמכה והרשאה של מי שעוסק בתחום התקנת דוד שמש מתחייבת גם מהשמירה הקפדנית על כל כללי הזהירות המתחייבים והנדרשים מכל מי שמבצע עבודות על גגות בתים. אם וכאשר-חלילה-  תזמינו לביתכם, קל וחומר לעלות על גגו, נוכל או שרלטן, אשר רוצה לנצל ולעשוק אתכם בגלל בצע כסף, תצטערו על כל רגע.

מה צריך לדעת כשמתקינים דוד שמש?:
מתקין דודים מקצועי יקפיד למלא במלואן את כל הוראות הבטיחות. הוא יוודא שהדוד מותקן בדיוק במקום ובזווית הנכונה; שהוא ניצב איתן על הגג; שבתהליך ההתקנה שלו לא נגרם נזק כל שהוא. הוא ינחה אתכם מה נדרש מכם (אם בכלל) בשגרה לאחר ההתקנה. פעמים רבות דווקא הפרטים הקטנים הם שעושים את ההבדל הגדול בין מקצוענים לבין חובבנים. בתחום דודי שמש לא לוקחים שום סיכון. לא מהמרים.

כאשר אתם רוכשים דוד שמש אתם רוכשים, הלכה למעשה, גם את שירות ההתקנה, מאחר שסביר להניח כי איש מכם לא יעלה על הדעת, ודאי לא לאחר הפעלת שיקול דעת נוסף, להתקין את הדוד בעצמו. כאשר אתם מזמינים דוד שמש, קבעו, במקביל, את תאריך ההתקנה ואת מועדה. מן הסתם אינכם רוצים להיעדר מהבית כשהמתקין מגיע.

לאחר ההתקנה של דוד השמש על גג ביתכם יתחיל עידן חדש. שוב לא יהיה הכרח לזכור לכבות את דוד החשמל. הטבע, או, אם לדייק, השמש – תחנון אתכם במתנתה הנדיבה ותהווה עבורכם מקור אנרגיה בלתי נדלה, בלתי נלאה ובלתי מתכלה לחימום המים! אנחנו כאן בשבילכם!

התקנת דודי שמש

מוזמנים להשאיר פרטים

סגירת תפריט