דוד שמש

דוד שמש
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

רוצים ליהנות ממקלחת חמה וארוכה בחודשי החורף? נמאס לכם לבזבז חשמל על דוד שמש לא תקין? הגעתם למקום הנכון- המרכז לתיקון ורכישת דוד שמש- השוואת מחירים בתוך דקות!

על אף מצב המים בישראל כולנו אוהבים לעשות מקלחת טובה, אם זה אחרי יום עבודה ארוך, אם זה בבוקר קריר ואם זה סתם באמצע היום. זה נעים, מרגיע ומשפר לנו את מצב הרוח. אבל שהמקלחת קרה, קצרה וצריכה להיות מתוכננת זמן רב מראש בגלל דוד שמש לקוי, ההנאה הולכת לאיבוד.

בדקנו עבורכם את טכנאי הדודים הטובים ביותר מהדרום ועד לצפון, אם אתם רוצים לרכוש דוד שמש, לתקן דוד ישן או לקבל הצעות מחיר וייעוץ ללא כל התחייבות אתם יכולים לפנות אלינו עוד היום ולשוחח עם אנשי המקצוע המובילים בתחום תוך זמן קצר.

איזה דוד שמש אתם צריכים?
בשוק דודי השמש קיימים סוגים רבים של דודים בנפחים שונים, לא כל משפחה צריכה דוד שמש בנפח של 150 ליטר ולא כל משפחה קטנה יכולה להסתפק בדוד של 80 ליטר. לכן שאתם רוצים לבחור דוד איכותי ועמיד לאורך שני, עליכם לקבל ייעוץ מבעלי מקצוע עם ניסיון ולבחור את הדוד המתאים.

דוד תקין כל השנה:
דודי השמש הם חלק בלתי נפרד ממוצרי החשמל בבית, אך בניגוד למכשירי חשמל אחרים אנחנו נוטים לשכוח אותם, לתחזק אותם ולבדוק את תקינותם אחת לכמה חודשים. תיקון של דוד שמש ברגע האחרון יכול לעלות יותר לכן תחזוק נכון של הדוד הכולל החלפת חלקים או בדיקה קצרה אחת לשנה יכול לחסוך לכם כסף רב ולאפשר ליהנות ממים חמים כל השנה.

אנחנו מציעים לכם:
– מגוון רחב של דודים מכל החברות המובילות
– דודי שמש בכל נפח לכל משפחה
– התקנת דודי חשמל ושמש
– תיקון דודים והחלפת גופי חימום
– התקנה ורכישת של קולטי שמש
– השוואת מחירים ללא כל התחייבות

איכות מעל הכל:
דוד איכותי עם התקנה מקצועית צריך לשרת אתכם לשנים רבות. מים חמים במהירות בחורף וגם בקיץ, אנחנו כאן לעזור לכם לסקור את כל סוגי הדוודים, את העלויות ואת כל הדרכים להאריך את חייו של דוד השמש שלכם מבלי להיכנס להוצאות מיותרות. מאות גולשים כבר נעזרו בנו לאיתור אנשי מקצוע אמינים, בואו גם אתם.

אז בואו לשים סוף למים הקרים ולשמוע על מגוון הפתרונות שיש לנו להציע לכם! דודי שמש במחירים הטובים ביותר, שירות מהיר בפריסה ארצית לכל תקלה, תיקון ואחזקה עם טכנאי הדודים המובילים בתחום.

מלאו את פרטיכם וקבלו שירות כבר עכשיו!

התקנת דודי שמש

מוזמנים להשאיר פרטים

סגירת תפריט